Izr. prof. ddr. Irena Avsenik Nabergoj

višja znanstvena sodelavka
+318 1 47 06 414
irena.avsenik-nabergoj@zrc-sazu.si

Red. prof. ddr. Igor Grdina

znanstveni svetnik
+386 1 47 06 298
igor.grdina@zrc-sazu.si

Martin Grum

strokovni sodelavec
+386 1 47 06 295
marting@zrc-sazu.si

Rok Kraigher

višji strokovni sodelavec

Ahac Meden, mag.

asistent z magisterijem
+386 1 4706 524
ahac.meden@zrc-sazu.si

Dr. Mateja Ratej

znanstvena sodelavka
mratej@zrc-sazu.si

Dr. Petra Testen

znanstvena sodelavka
+386 5 3357326
petra.testen@zrc-sazu.si

Dr. Neža Zajc

znanstvena sodelavka
+386 1 47 06 529
neza.zajc@zrc-sazu.si

Izr. prof. dr. Gregor Pobežin

znanstveni sodelavec
+386 1 47 06 527
gpobezin@zrc-sazu.si

Vita Zalar

asistentka, mlada raziskovalka
+386 1 47 06 529
vita.zalar@zrc-sazu.si

Bivši sodelavci

Dr. Andrej Vovko

prvi predstojnik inštituta